رضاصاد
یک پله حرفه‌ای تر

هک عکاسی ، ۵ هک جذاب عکاسی که عکس های شما را عالی میکند

ترفند و هک عکاسی باعث میشه عکس های شما جلوه خیلی خوبی داشته باشه.

2 517
5 ترفند جذاب عکاسی

خیلی وقت ها ساده ترین ترفند ها ، بهترین نتایج رو به همراه دارن . توی این پست 5 هک عکاسی و ترفند بسیار ساده و در عین حال خلاقانه رو به شما معرفی میکنم که عکس های شما رو یک پله حرفه ای تر خواهد کرد . فقط کافیه با وسایل بسیار ساده و ابتدایی که به شما معرفی میکنم این ترفند ها رو انجام بدین تا خروجی کار شما هر بیننده‌ای رو مجذوب خودش کنه.

5 ترفند جذاب و هک عکاسی

هک عکاسی چه کمکی به ما میکند ؟

در این فیلم 5 ترفند بسیار ساده‌ی عکاسی رو خواهید دید که با ساده ترین وسایل ممکن انجام شده . این ترفند ها رو به راحتی میتونین پیاده کنین و بدون نیاز به دانش زیادی از عکاسی ، یک اثر عالی رو خلق کنید .

با یک کره‌ی شیشه ای ، دنیا رو وارونه کنید !

البته با فوتوشاپ هم میشه این کارها رو انجام داد . اما برای اون دسته از دوستانی که مایل هستن عکساشون طبیعی باشه و به فتوشاپ اعتقادی ندارن ، دیدن این فیلم خیلی راهگشا خواهد بود . البته من خودم شخصا به شدت اهل ادیت عکس با فتوشاپ هستم. چون اعتقاد دارم این حق بیننده هست که عکس خوب ببینه.

احتمال میدیم این مقالات هم براتون مفید باشه:
خلق تصاویر بسیار رویایی بدون هیچ ادیت نرم افزاری

اگر اهل گشت و گذار در اینستاگرام باشید ، حتما عکاس هایی رو دیدید که در این سبک ها گرفته شده . با توجه به تجربه ای که خود من دارم ، این عکس ها صد در صد ادیت شده هستند . اما شما با این ترفند هایی که در فیلم می‌بینید ، بدون نیاز به هیچ نرم افزار ادیت عکس ، بهترین آثار رو خلق خواهید کرد . (البته اگه به ادیت اعتقادی ندارین)

این ترفند ها ممکنه در کسب و کار عکاسی هم به کارتون بیاد .

مشاهده ی فیلم 5 هک عکاسی

5 هک جذاب عکاسی

خیلی چیزها رو واقعا نمیشه توی سایت گفت