من اون رضا صادقی نیستم !

من مدرس عکاسی هستم نه خواننده ! لطفا سایت های ما رو اشتباه نگیرید

0 1,379

چند روزی میشه که کارای انتقال دامنه‌ی سایت جدیدم انجام شده و اومدیم توی سایت جدید . اما برام جالب بود به محض اینکه این دامنه رو خریداری کردم متوجه شدم که هنوز هیچی نشده چند تا سایت به من لینک دادن . همون اول فهمیدم که احتمالا من رو با رضا صادقی خواننده اشتباه گرفتن . پس دیدم بد نیست این مطلب رو بذارم و بگم که اینجا سایت رضا صادقی خواننده نیست !

سایت رضا صادقی خواننده

اول از همه اینو بگم که رضا صادقی ، خواننده‌ی مورد علاقه‌ی منه و من خیلی دوستش دارم و آدرس سایت ایشون rezasadeghi.com هست .

رضا صادقی عکاس (رضاصاد)

خب این یکی رضا صادقی هم منم و کارم عکاسی و آموزش اون هست . آدرس سایت من rezasadeghi.net هست .

احتمال میدیم این مطالب هم براتون مفید باشه:

دات کام vs دات نت ! این تفاوت آدرس سایت رضا صادقی با رضا صادقی است !

داستان‌های جالبی پیش میاد

به دلیل اینکه آدرس سایت‌های ما خیلی شبیه به هم هست و حتی اسم‌هامون هم شبیه به همه، بعضی وقتا اتفاقات خیلی جالبی پیش میاد. مثلا یادمه یه زمانی بود که رضا صادقی خواننده از کسایی که به خوانندگی علاقه دارن درخواست کرده که صداهای خودشون در حال خوندن رو براش ایمیل کنن.

دیگه نگم براتون ! هر روز کلی ایمیل داشتم که مردم آوازهای خودشون رو به خیال اینکه من رضا صادقی خواننده هستم برام میفرستادن و منتظر این بودن که وارد دنیای خوانندگی بشن. البته منم دونه دونه براشون پیام میدادن که من اون نیستم و باید به فلان آدرس ایمیل بزنید. ولی خب همیشه از خودم سوال میکردم که نمیشد این دوستان قبل از ایمیل زدن، سایت رو فقط یک بار و برای چند ثانیه چک کنن ؟!

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

توجه : نوشتن نام و ایمیل کاملا اختیاری هست. می‌تونید فقط نظر خودتون رو بنویسید.

لیست علاقه مندی ها 0