به من توهین کن حال کنم

0 230

دوست ندارم این رو بگم ، اما واقعیتی هست که باید مطرح بشه.

اینستاگرام فضایی داره که هر چقدر بیشتر به مخاطبت توهین کنی ، بیشتر برات سوت و کف میزنه و هر چقدر احمق تر فرضش کنی بیشتر حال میکنه . اما به محض اینکه به مخاطبت احترام میذاری بهش بر میخوره ! براش مطالب مفید مینویسی اما خوشش نمیاد .

توی دنیایی که یکی با خودکشی با روسری ، میلیونی فالوئر جمع میکنه ، باید هم وقتی شما مطالب آموزشی توی اینستات میذاری ، کسی براش مهم نباشه. این موضوع فقط برای ایران نیست . توی همه‌ی کشور ها و همه‌ی فرهنگ ها ، سریع ترین راه برای معروف شدن و [شاید هم] محبوب شدن ، توهین به شعور مخاطب از راه های احمقانست.

احتمال میدیم این مطالب هم براتون مفید باشه:

علیرضا خطیبی یکی از عکاس های خیلی خوب کشور ماست . شخصا سبک عکاسیش رو خیلی دوست دارم . ایده‌ی چیزی که گفتم رو از توی یکی از پست های اینستاش گرفتم .

داستان از این قرار بود که توی یکی از پستاش ، این مطلبی که بالا گفتم رو نوشته بود . بعد از چند روز توی یه پست دیگه گفته بود هر سوالی دارید از من بپرسید . (احترام به مخاطب) . حدود چند صد سوال پرسیده شد ازش. بعد یکی توی کامنتا بهش گفته بود که “عه ! ینی تو اینقدر بیکاری که جواب این همه سوال رو میدی؟!” علیرضا خطیبی هم در جواب گفت : ممنون از اینکه حرف چند روز پیش من رو اثبات کردی !

وقتی این ماجرا رو دیدم تصمیم گرفتم یه غیر رسمی در موردش بنویسم .بعد از چند ماه نوشتم 😊

 

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

توجه : نوشتن نام و ایمیل کاملا اختیاری هست. می‌تونید فقط نظر خودتون رو بنویسید.

لیست علاقه مندی ها 0