رضا صاد یا رضاصاد ؟ سرهم یا جدا ؟

0 175

چند جا دیدم که توی سایت های دیگه اسم من رو به صورت رضا صاد (یک فاصله بین رضا و صاد) نوشتن . قبل از هر چیز از دوستان عزیزی که در مورد مقالات و آموزش های من صحبت میکنن و در مورد کارهای من در سایت های خودشون مطلب می‌نویسن تشکر میکنم.

اما دوست دارم این نکته رو بگم که اسم هنری من و بالطبع اسم برند شخصی من رضاصاد (بدون فاصله و سرهم) هست. و خب وقتی توی مطالب خودتون اسم من رو رضا صاد مینویسید و بین رضا و صاد یک فاصله قرار میدید ، از نظر سئو و بالا اومدن توی گوگل زمین تا آسمون با رضاصادی که سرهم نوشته شده ، فرق داره.

حالا شاید برای شما این سوال به وجود بیاد که اصلا رضاصاد یعنی چی ؟ در جواب باید بگم که رضاصاد (نه رضا صاد 😉) همون اسم من یعنی محمدرضا صادقی هست ؛ فقط سر و تهش رو زدم ! و این شده اسم هنری من. یعنی:

محمدرضا صادقی

و خب البته فاصله ای هم که بین رضا و صاد میفته رو حذف کردم و اسم هنری من و برند شخصی من شده رضاصاد .

احتمال میدیم این مطالب هم براتون مفید باشه:

چرا اسم هنری من شد رضاصاد ؟

زمانی که کار خودم رو شروع کردم و میخواستم توی اینترنت برای خودم اسمی به هم بزنم متوجه این شدم که اسم واقعی من (محمدرضا صادقی) از نظر گوگل یک نام بسیار عام هست که بالا اومدن توی اون بسیار کار سختیه . مخصوصا اینکه ما یک خواننده ارکستر سمفونیک هم به نام محمدرضا صادقی داریم..

بعد به خودم گفتم : خب ولش کن؛ محمد رو حذف میکنم و با رضا صادقی میرم جلو . دیدم اوضاع بدتر شد و رضا صادقی یکی از معروف ترین خواننده های ایرانه و تقریبا نمیشه توی گوگل جاش رو گرفت.

باز به خودم گفتم : این دفعه رضا رو حذف میکنم و با محمد صادقی میرم جلو. بعد باز هم دیدم محمد صادقی اسم یک بازیگر معروفه ! یهو به خودم اومدم دیدم هیچ جوره نمیشه کاریش کرد و هر چیزی رو هم که از اسمم حذف کنم ، باز هم خیلی خیلی سخته که توی گوگل بیام بالا.

اینجا بود که گفتم اگه هم از اسمم بزنم و هم از فامیلم ، دیگه مشکلی ایجاد نمیشه ! بنابراین رضاصاد به فکرم رسید و برند خودم رو با این اسم به همه شناسوندم 💪.

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

توجه : نوشتن نام و ایمیل کاملا اختیاری هست. می‌تونید فقط نظر خودتون رو بنویسید.

لیست علاقه مندی ها 0