الان فکر کردی خیلی گنده شدی ؟!

1 329

چند وقت پیش یه پست گذاشتم و توش چند تا از نقل قول های خودم رو به زبان انگلیسی نوشتم. حرف هایی که توی کلاس هام عموما برای روحیه دادن به هنرجوهام میزنم.

برام خیلی جالب و البته کمی ناراحت کننده بود که عده ای اومدن و بهم گفتن که الان فکر کردی خیلی گنده شدی که از خودت جملات قصار نقل میکنی ؟ اونم به زبان انگلیسی ؟ برای خودت عکس نوشته درست کردی ؟ تو فکر کردی کی هستی ؟!

بعد از این حرفا تو فکر فرو رفتم که همه‌ی ما در هر سطحی هم که باشیم ، بالاخره چیزی برای ارائه کردن به دنیا داریم . (دقت کنید که نه فقط ایران ؛ بلکه دنیا) بنابراین اگر این کار رو نکنیم من اسمش رو میذارم ظلم به خودمون و استعدادهامون.

احتمال میدیم این مطالب هم براتون مفید باشه:

اگر چیزی بلدی ، ولو کم هم که باشه ، شاید یکی دیگه داره در به در دنبال همون چیز کم میگرده . پس [اینو قبل از هر کس به خودم میگم که ] دست از این شکسته نفسی ابلهانه بردار و چیزهایی که بلدی رو به [نه فقط ایران ، بلکه به] دنیا عرضه کن . هستند کسانی که به علم تو نیاز دارن و براشون مفیده.

البته کسانی هم هستند که در هر صورت بهت فحش میدن . اونا نشانه های اینن که تو داری پیشرفت میکنی. پس دم اونا هم گرم.

 

 

View this post on Instagram

 

‌ الان فکر کردی خیلی گنده شدی که از خودت جملات قصار میگی؟؟‌ ‌ این حرفو یه بابایی چند روز پیش ، بعد از اینکه یکی از نقل قول های عکاسی خودم رو تو یه سایتی آپلود کردم بهم زد. جوابی که بهش دادم بماند ؛ ولی به نظر من ، ماها در هر سطحی از علم و دانش که باشیم ، بازهم چیزهایی داریم که به دنیا ارائه کنیم . لازم نیست کامل و ایده‌آل باشی تا بتونی علمت رو به بقیه هم یاد بدی. شاید چیزی که تو بلدی دقیقا همونی باشه که یه نفر دیگه داره در به در دنبالش میگرده.‌ ‌ 🇺🇸 I believe that 90% of photography is about lighting.‌ 🇮🇷 به نظر من ۹۰ درصد عکاسی مربوط به نورپردازی است.‌ ‌ #رضاصاد #نقل_قول #نقل_قول_عکاسی #جملات_ناب #جملات_انگیزشی #جملات_عکاسی #rezasaad #photographyquote #photographyquotes #rezasaadquotes

A post shared by محمدرضا صادقی / رضاصاد (@rezasaad) on

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

توجه : نوشتن نام و ایمیل کاملا اختیاری هست. می‌تونید فقط نظر خودتون رو بنویسید.

یک نظر
  1. نسرین می‌گوید

    استاد صادقی بهترینی بخدا

لیست علاقه مندی ها 0