سایت رضاصاد با آدرس و ظاهر جدید

آدرس سایت رضاصاد عوض شد . با قدرت بیشتر و کامل تر

2 1,477

اگه شما دارید این مقاله رو میخونید یعنی در سایت جدید من هستید . مثل خیلی از کسب و کارهایی که بعد از مدتی سایتشون رو عوض میکنن . من هم بعد از یک سال از تاسیس سایت قبلی خودم ، تصمیم گرفتم که سایت رو عوض کنم .  سایت رضاصاد یک آدرس و دامنه‌ی جدید با ظاهری جدید و سبک تر و صد البته محتوای بهتر و مفید تر.

rezasaad.com تبدیل شد به rezasadeghi.net

حتما می‌دونید که من سال قبل (از تاریخ نوشتن این پست) سایت قبلی خودم (rezasaad.com) رو راه اندازی کردم . رضاصاد اسم هنری من هست و کوتاه شده‌ی اسمم محمدرضا صادقی هست . تصمیم گرفتم اسم هنری خودم رو بذاریم روی سایتم و خب تو تمام شبکه‌ها اجتماعی من مثل اینستاگرام و تلگرام و آپارات ، از این آیدی استفاده کردم . یک سال گذشت و من مقالات خیلی خوبی رو توی سایت قبلیم گذاشتم . اما…

اما بعد از مدتی احساس کردم سایت رضاصاد یه چیزی کم داره . یک قدم رو به جلو کم داره و باید کاری براش بکنم . از طرفی هم از وضعیت هاستینگ سایت قبلیم خیلی راضی نبودم و به هر حال قرار بود برای سال آینده هاستم رو عوض کنم . بعد به خودم گفتم چرا این تغییر ، همراه با یک جهش رو به جلو نباشه ؟ چرا سایت رضاصاد تبدیل نشه به سایت رضا صادقی ؟

سایت جدید رضاصاد متولد شد

اینجا بود که تصمیم خودم رو گرفتم . دامنه‌ی rezasadeghi.net رو خریداری کردم و کل مقالات سایت قبلیم رو منتقل کردم روی این سایت . یه هفته از من کار برد اما الان روی سایت بهتری هستیم . ظاهر سایت سبک تر شده و صد البته بهتر . و من از این به بعد کارهای خودم رو اعم از مقالات ، داستان ها ، محصولات و ویدیوها ، روی این سایت ادامه میدم . آدرس شبکه‌های اجتماعی من بدون تغییر خواهد موند و اگر به هر دلیلی تصمیم به تغییر چیزی گرفتم از همین سایت بهتون اطلاع میدم .

چرا محمدرضا صادقی بیشتر روی سایت زوم کرده تا شبکه‌های اجتماعی خودش ؟

احتمال میدیم این مطالب هم براتون مفید باشه:

اول از همه اینو بگم که شبکه های اجتماعی ابزارهای بسیار بسیار عالی و بی‌نظیری هستن که کار رو برای کسب و کار ها خیلی آسون تر کردن . طبعا خود من هم از این ابزارها خیلی استفاده کردم و کلی ازشون پول درآوردم . اما نکته‌ی مهم اینه : کسب و کاری که بر مبنای یک شبکه‌ی اجتماعی شکل بگیره ، با رفتن اون شبکه‌ی اجتماعی هم نابود میشه .

کسب و کارهای مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی با از بین رفتن اون شبکه ، نابود خواهد شد

نمونش تلگرام که چند وقت پیش فیلتر شد . ببینید چندین هزار کسب و کار با همین تصمیم نابود شد . آیا این کار ، کار درستی بود ؟ مسلما نه . به هیچ عنوان فیلتر کردن اپلیکشینی که بستر خیلی ازکسب و کارها شده کار درست و حتی عقلانی نیست . اما این اتفاق افتاد . حالا تکلیف چیه ؟ باید افسردگی بگیریم و کاری نکنیم ؟ یا اینکه بریم جلو و پیشرفت کنیم ؟

پس حتما لازمه اگه کسب و کاری داریم که قراره توی فضای مجازی اون رو به دیگران معرفی کنیم ، براش یک وبسایت بزنیم . طبعا کمی هزینه و زمان لازم داره ؛ اما اینو می‌دونیم که اگه تمام شبکه‌های اجتماعی دنیا رو هم فیلتر کنن باز هم کسب و کار شما سرجاش خواهد موند و آسیبی نمی‌بینه . پس این دلیل و فلسفه‌ی من برای درست کردن یک سایت آموزشی بود . البته سایت رضاصاد ، قبل از اینکه آموزشی باشه جنبه‌ی تبلیغ برند شخصی و کسب و کار من رو  هم داره.

در سایت رضاصاد قراره کلی کلاس و ورکشاپ عکاسی داشته باشیم

اگه توی سالی که گذشت ، از من در مورد برنامه‌ی تدریسم سوال کرده باشید اینو می‌دونید که پارسال من به دلیل مشغله‌ی کاری زیادی که داشتم فقط به صورت خصوصی کلاس برگزار میکردم . اما امسال میخوام در سایت رضاصاد به هنرجوهای بیشتری عکاسی یاد بدم ؛ محصولات آموزشی زیادی رو هم قراره تولید کنم . پس اگه دوست دارید عکاسی یاد بگیرید این یک خبر خیلی خوب برای شماست.

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

توجه : نوشتن نام و ایمیل کاملا اختیاری هست. می‌تونید فقط نظر خودتون رو بنویسید.

2 نظر
 1. علی می‌گوید

  سلام
  تبریک میگم
  ورکشاپ ها از کی شروع میشه؟

  1. محمدرضا صادقی می‌گوید

   سلام
   ما در حال آماده شدن برای ثبت نام دوره‌ی از صفر 2 هستیم . توی این لینک توضیحات بیشتری در موردش نوشته شده.

لیست علاقه مندی ها 0