سلام.
به سایت رضاصاد خوش آمدید. اینجا مکانی هست که به شما آموزش میدیم چطور عکس‌های عالی بگیرید و از طریق این عکس‌ها پول در بیارید.

شاید داستان تولد سایت رضاصاد رو شنیده باشید ؛ من (محمدرضا صادقی) بعد از اینکه وارد کار عکاسی حرفه‌ای شدم ، تصمیم گرفتم یک سایت بزنم و در اونن نمونه کارهای خودم رو آپلود کنم . همین ! اما بعد از مدتی با خودم فکر کردم “چرا علم خودم رو به دیگران هم یاد ندم؟”

برای همین شروع کردم به نوشتن مقاله‌های عکاسی و اونها رو توی سایت منتشر کردم . همه چیز خوب بود. هم من روز به روز معروف‌تر میشدم و تعداد هنرجوهامافزایش پیدا میکرد ؛ و هم عزیزانی که به عکاسی علاقه داشتن ، می‌تونستن به مقاله‌های عالی و به‌روز عکاسی دسترسی داشته باشن.

تا اینکه با خودم گفتم “چرا فقط عکاسی ؟ بقیه‌ی هنرها هم زیبا هستن و ارزش یادگیری رو دارن. بنابراین از همکاران خودم خواهش کردم مقاله‌هایی در مورد رشته‌ی تخصصی خودشون برای سایت بنویسن.

و این داستان تولد سایت رضاصاد بود. سایتی که اولش قرار بود فقط جایی باشه برای نمایش نمونه کارها و پورتفولوی عکاسی من ، اما رفته رفته هویت آموزشی به خودش گرفت و صد البته هنوز خیلی راه برای رفتن هست.

هدف رضاصاد چیست ؟

هدف ما این است به همه‌ی کسانی که به عکاسی علاقه مند هستند آموزش بدهیم ؛ تا هم از این طریق کسب درآمد خوبی داشته باشند و هم هنر در کشورمان به جایگاه واقعی خود برسد.

چشم انداز رضاصاد برای آینده‌ی نزدیک

  • شروع آموزش‌های ویدیویی عکاسی
  • تنوع بخشیدن به پادکست های سایت
  • تولید محصولات بی‌نظیر آموزشی و آسان تر کردن فرآیند آموزش عکاسی
  • برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های بیشتر
  • … [این قسمت به صورت منظم به روز خواهد شد]

شعار برند رضاصاد چیست ؟

یک پله حرفه ای تر

شاید برای شما جالب باشه چرا این شعار رو برای رضاصاد انتخاب کردیم ؟ ما اعتقاد داریم برای موفق شدن در هر حرفه (نه فقط عکاسی) ، لازم نیست کامل ، ایده‌آل و بی‌نقص باشیم. بلکه فقط کافیست از سایر افراد مشغول به اون حرفه ، یک پله حرفه ای تر باشیم.

در واقع یک حرفه ای تر فقط شعار نیست ، روشی هست که می‌تونه کلید موفقیت هر کسی در هر حرفه ای باشه. ما این اعتقاد رو داریم که هیچ چیز کاملی وجود نداره و حتی بهترین ها ، باز هم جای بهتر شدن رو دارن. پس با یک پله حرفه ای تر بودن ، معروف ترین و موفق ترین شخص در حرفه‌ی خودمون خواهیم شد.

نویسندگان بی‌نظیر رضاصاد

محمد یوسفیان

اولین و نتها موزیسین ایرانی سبک کانتری ، مدرس دنشگاه ، مربی زندگی (لایف کوچ) و نویسنده. محمد یوسفیان در گذشته بازیگر و مدل هم بوده. و برای شعبه‌ی بورلی هیلز H&M مدلینگ انجام داده. محمد یوسفیان در کانادا تحصیل کرده و اولین کسی هست که کوچینگ رو با موسیقی ادغام کرده و music life coaching رو به دنیا معرفی کرده.

محمدامین ورقایی

کارشناسی ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران ، کارآفرین ، وبمستر ، مشاور کسب و کار . محمد امین ورقایی یکی از کسانی هست که به معنی واقعی کلمه ، همه فن حریفه. مشاور چند تا از قدرتمند ترین بنگاه های اقتصادی کشور بوده و با تجربه‌هایی که در این سن کمش داره ، غیر یک آینده‌ی فوق درخشان چیزی براش پیش‌بینی نمیشه.

مینا رمضانی

مینا رمضانی رو چجوری باید توصیف کرد ؟ با عناوین شاعر ، مترجم حرفه ای زبان ، نقاش کارکشته ، وعکاس خوش ذوق . مینا رمضانی همیشه اسم خودش رو به صورت ``می‌نا`` می‌نویسه و یه جورایی برندش هست. مینا رمضانی یک نویسنده هم هست و کتابی با عنوان ``تنهایی‌ام از شلوغ ترین ایستگاه مترو آغاز شد`` نوشته.

محسن مصطفایی

محسن مصطفایی که البته به زودی باید بهش بگیم دکتر محسن مصطفایی ، دانشجوی دکتری مهندسی برق در دانشگاه تهران هست. یک مهندسِ دکتر که عکاسی می‌کنه و مثال نقضی هست برای تمام کسانی که میگن عکاسی شغل چیپی هست ! محسن خودش رو یک عکاس نیمه حرفه ای می‌دونه اما ما این رو قبول نداریم و همیشه ازش چیز یاد میگیریم.

محمدرضا صادقی

محمدرضا صادقی که بیشتر با اسم هنری خودش یعنی رضاصاد شناخته میشه ، مدیر این سایت و عکاس ، فیلمبردار ، کارگردان ، نویسنده ، مدرس ، طراح و گرافیست و متخصص تبلیغات هست . رضا همیشه به این افتخار میکنه که با آپدیت ترین منابع آموزشی جهان آموزش می‌بینه و به دیگران آموزش میده.

لیست علاقه مندی ها 0