سلام بر تام فورد !

0 303

در حال مذاکره برای یه پروژه عکاسی تبلیغاتی برای برند تام فورد هستم در کشور امارات . به نظرم میتونه تجربه‌ خیلی خوبی باشه . خبر خوب اینکه بازهم قراره با دکتر محمد یوسفیان توی این پروژه همکاری کنم .

اگر پروژه تام فورد قطعی بشه ، این دومین همکاری بین المللی من با دکتر یوسفیان هست . همکاری قبلی ما برای شوتینگ H&M بود . اگه دوست دارید داستان پروژه قبلی رو بخونید همین پایین هست :

 

احتمال میدیم این مطالب هم براتون مفید باشه:

 

View this post on Instagram

 

‌ دنیای بدون مرز !‌ این شعاریه که برند لباس H&M توی تبلیغات خودش به کار میگیره . و من خیلی خوشحالم که بخشی از این پروژه هستم. ‌ ‌ مدتی قبل از طرف یکی از شعبه‌های H&M توی لس‌آنجس با من تماس گرفتن و ازم خواستن برای تبلیغات محیطی یکی از فروشگاهاشون چند تا پوستر طراحی کنم با یک مدل ایرانی .‌ ‌ برام خیلی جالب بود که چرا H&M براش جالب شده از مدل ایرانی استفاده کنه . از طرف ، همین سوالم کردم . اسمش متیو (Matthew) بود . شروع کرد دو ساعت برام حرف زد و گفت آره ! شعار ما دنیای بدون مرزه . ملیت‌ها نباید باعث بشن ما از هم دور بشیم و ..از این حرفا⁦:-D⁩‌‌ ‌ و در نهایت این صحبت موجب همکاری من با H&M شد و از این بابت خیلی خوشحالم .‌ ➖➖➖➖ model : @mohammad.ysfn photo : @rezasaad ➖➖➖➖‌‌ ‌ #رضاصاد #اچ_اند_ام #عکاسی_مدلینگ

A post shared by محمدرضا صادقی / رضاصاد (@rezasaad) on

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

توجه : نوشتن نام و ایمیل کاملا اختیاری هست. می‌تونید فقط نظر خودتون رو بنویسید.

لیست علاقه مندی ها 0