چرا اینقدر توی اینستاگرام کم کار شدی ؟

0 190

از من سوال پرسیده شده چرا اینقدر توی اینستاگرام کم کار شدی ؟

خب وظیفه دارم که در موردش کمی توضیح بدم. یه جمله ای هست که میگه :

کسب و کاری که بر مبنای شبکه های اجتماعی شکل بگیره ، با از بین رفتن اون شبکه ، نابود میشه.

این “از بین رفتن” ، لزوما مسدود کردن و فیلتر شدن نیست.

احتمال میدیم این مطالب هم براتون مفید باشه:

یک شبکه اجتماعی میتونه بعد از مدتی ، اقبال عمومی به خودش رو از دست بده . میتونه فضای اون جوری بشه که دیگه مناسب پرزنت کردن کسب و کار نباشه . حتی ممکنه کسب و کار شما جوری باشه که اون شبکه براتون مناسب نباشه و خیلی دلایل دیگه که شما نباید بیس و مبنای کار خودتون رو روی شبکه های اجتماعی بنا کنید.

برای همین ، اگر کسب و کار مبتنی بر آموزش ، فروش محصول ، هنر ، خدمات آنلاین و خیلی مثال های دیگه ، دارید به این فکر کنید که چه راهی وجود داره که اگه تمام شبکه های اجتماعی هم فیلتر شد ، بازهم کسب و کار شما ضربه نخوره.

همین فکر بود که من رو مجاب کرد سایت خودم (همین سایتی که الان درش هستید) رو راه اندازی کنم و آموزش های خودم رو از اینجا منتشر کنم. الان که دارم با شما حرف میزنم تصمیم تازه ای گرفتم و قصد دارم بخشی از مطالب غیر رسمی‌ای که توی شبکه های اجتماعی خودم میگم رو هم به اینجا منتقل کنم. برای همین هست که در چند روز اخیر ، قسمت غیر رسمی رو به سایت اضافه کردم.

اما این کار به این معنی نیست که دیگه کلا میخوام بی خیال شبکه های اجتماعی خودم بشم . اصلا . اتفاقا این شبکه های اجتماعی نقش خیلی خوبی در ساپورت کردن سایت اصلی من دارن . اما نکته همین جاست که اونا فقط نقش ساپورت کننده رو دارن و بیس و مبنای کار من نیستن. بیس کار آموزش من توی این سایت هست و اینجا جاییه که من بیشترین فعالیت خودم رو انجام میدم.

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

توجه : نوشتن نام و ایمیل کاملا اختیاری هست. می‌تونید فقط نظر خودتون رو بنویسید.

لیست علاقه مندی ها 0