دونالد ترامپ و کاری که با موسیقی آمریکا کرد ! قانون مدرن سازی موسیقی

ترامپ قانون مدرن سازی موسیقی را امضا کرد.

0 1,128

ترامپ قانون سند مدرن سازی موسیقی را در حضور کید راک و سم مور به عنوان شاهدان امضا کرد. قانون مدرن سازی موسیقی به عنوان قانون توسط رییس جمهور ترامپ امضا شد. این اتفاق در حضور مدیران ارشد صنعت موسیقی و هنرمندانی همچون کید راک و جان ریچ که از دوستان آقای ترامپ نیز هستند انجام شد.

قانون مدرن سازی موسیقی

قانون مدرن سازی موسیقی (The Music Modernization act) که به اختصار MMA نامیده می شود، بدنه ای مشخص توسط انتشار دهندگان موسیقی اجرا می کند که حق کپی رایت قطعات موسیقی که بر روی سرویس های آنلاین موسیقی مانند اسپاتیفای و اپل موزیک را مدیریت می کند.

این قانون روند استفاده‌ی این سرویس ها از آهنگ های موجود در آنها را عوض کرده و محدودیت های مهمی را در آنها ایجاد میکند که آنها را به یک روند جدید در نشر آثار موسیقی نیازمند می‌سازد . بطوریکه هزینه های خلق یک مرکز داده ی جامع موسیقیایی برای خرید آهنگها از کمپانی های اصلی و سرویس های آنلاین پخش موسیقی تأمین می کند که در نوع خودش اولین بار است که چنین پلتفرمی طراحی می شود.

بحث کپی رایت شد ؛ شاید دوست داشته باشید به صورت داوطلبانه حق کپی رایت رو در اینستاگرام رعایت کنید . آموزش ریپست کردن در اینستاگرام برای شما نوشته شده.

بعد از تلاشی که سالها پیش شروع شد و در سال گذشته دوباره تمدید شد، قانونی که بیش از آنچه انتظار می رفت تغییر کرد، شرایط جدیدی در انتشار موسیقی در این صنعت ایجاد خواهد کرد که کارشناسان امیدوارند تا نرخ بالاتری از آهنگسازان و توزیع کنندگان را شاهد باشیم.

احتمال میدیم این مطالب هم براتون مفید باشه:

طرفداری دونالد ترامپ از هنرمندان

دونالد ترامپ قبل از امضای این قانون گفت :‌ ٬٬ قانون مدرن سازی موسیقی نقاط ضعف در قوانین حق امتیاز اثر را حذف می کند بطوریکه به آهنگسازان، هنرمندان و تهیه کنندگان این اطمینان را می دهد که سود منصفانه ای برای موسیقی خود دریافت کنند.٬٬ وی در ادامه افزود: ٬٬ من برای سال ها راجع به موسیقی مطالعاتی تا امروز داشته ام و هیچ وقت فکر نمی کردم که در موسیقی دخیل شوم اما الان درگیر آن شدم. با هنرمندان بسیار ناعادلانه رفتار شده است اما دیگر با آنها چنین رفتارهایی نخواهد شد. ٬٬

با هنرمندان بسیار ناعادلانه رفتار شده ؛ اما دیگر با آنها چنین رفتارهایی نخواهد شد

دونالد ترامپ

هنرمندان طرفدار دونالد ترامپ از جمله کیدراک، مایل لاو خواننده ی گروه بیچ بویز و همچنین کرگ مورگان و جان ریچ نیز در این مراسم حضور داشتند. در این مراسم کاینه وست خواننده رپ نیز دقایقی بعد حضور پیدا کرد.

اسطوره موسیقی سول، سم مور از گروه سم اند دیو عنوان کرده که این قانون از زمان های قدیم در حال آماده سازی بوده است. در زمان ریاست جمهوری بوش و اوباما این قانون امضا نشد اما بالاخره توسط ترامپ تصویب شد. این موضوع نشان دهنده ی قدرت تصمیم گیری دونالد ترامپ در مسائل هنری را اثبات می کند.

این در حالی است که ایالات متحده ی آمریکا قوی ترین حقوق مربوط به حق انتشار و مالکیت موسیقی را در دنیا دارد و باید دید که در آینده این قانون چقدر در روند بهبود موسیقی می تواند مفید واقع شود.

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

توجه : نوشتن نام و ایمیل کاملا اختیاری هست. می‌تونید فقط نظر خودتون رو بنویسید.

لیست علاقه مندی ها 0