رضاصاد
یک پله حرفه‌ای تر

صادکست ۵ | پنج راهی که در ایران نمیشه از عکاسی درآمد داشت

راه هایی که در ایران ، کسب درآمد از عکاسی امکان پذیر نیست

0 922
صادکست 5 | پنچ راهی که در ایران نمیشه از عکاسی پول درآورد

اپیزود 5 صادکست منتشر شد . توی این قسمت با هم در مورد یک موضوع عجیب صحبت می‌کنیم . اگه دوست دارید از عکاسی درآمد داشته باشید یک نکته‌ی مهم رو باید درنظر بگیرید : اینکه اینجا ایران هست و یک سری روش های کسب درآمد از عکاسی که در دنیا جواب میده ، در اینجا فقط وقت شما رو طلف می‌کنه . پس اگه دوست دارید از عکاسی پول در بیارید ، این قسمت از صادکست رو حتما گوش کنید . صادکست یا پادکست‌های رضاصاد مجموعه فایل هایی هست که شما با گوش کردن به اونها می‌تونید علم خودتون رو بالا ببرید و چیز یاد بگیرید .

صادکست پادکست عکاسی آموزش کسب درآمد از عکاسی پول
صادکست 5 | پنچ راهی که در ایران نمیشه از عکاسی پول درآورد

در صادکست 5 چه خواهید شنید  ؟

دو نوع عکاس داریم : اول کسانی که برای فان عکاسی می‌کنن و دوم کسانی که از عکاسی خودشون کسب درآمد می‌کنن . این پادکست برای دسته‌ی دوم ساخته شده و توی این قسمت به شما میگم وارد چه حیطه‌هایی از عکاسی نشید ؛ چون برای شما درآمدی رو نخواهد داشت . من بازار عکاسی آمریکا و کانادا رو دیدم . چون مدتی در اونجا تحصیل ،کار و تدریس کردم و وقتی اون رو با ایران مقایسه می‌کنم اینو میبینم که بعضی کارها در آمریکا برای شما پول ساز هست اما در ایران نه . توی این صادکست دقیقا در مورد همین روش‌ها صحبت می‌کنیم .

حتما اینو می‌دونید که : صادکست رایگان هست و همیشه هم رایگان می‌مونه . اما اگه براتون مفید بود لطفا اون رو با حداقل یک نفر از دوستاتون به اشتراک بذارید

راه‌های گوش کردن به صادکست 5

1 کانال تلگرام رضاصاد

همه‌ی قسمت‌های صادکست توی کانال تلگرام من آپلود میشه . میتونید اونجا با حداکثر کیفیت به صادکست گوش بدید .

2 سایت شنوتو

شنوتو یک سرویس میزبانی پادکست ایرانی هست و من برای اینکه دوست دارم از کسب و کار ایرانی حمایت کنم ، پادکست‌های خودم رو توی این سایت هم آپلود میکنم . از همینجا میتونید به صادکست 5 گوش کنید.

۳ سرویس soundcloud

ساندکلاد محبوب ترین سرویس میزبانی پادکست توی دنیا هست و صادکست ها اینجا هم آپلود میشه .

صادکست 5 در آپارات

صادکست 5 در اینستاگرام من

بعد از انتشار هر قسمت از صادکست ، توی اکانت اینستاگرام خودم ، اون رو به دوستام خبر میدم . اگه دوست دارید کلی نکته و ترفند خیلی عالی یاد بگیرید که فقط توی اینستاگرام اونا رو منتشر میکنم ، منو فالو کنید .

‌ اگه ورکشاپ یا کلاس عکاسی رفته باشین شاید استادتون بهتون گفته باشه که چجوری از عکاسی پول در بیارین . خب راستم میگن این سرفصلی هست که خود منم همیشه تدریس میکنم . اما این دفعه میخوام دقیقا برعکس این کار رو انجام بدم . توی قسمت جدید صادکست (پادکست‌های رضاصاد) میخوایم باهم در مورد پنچ تا روش صحبت کنیم که توی ایران “نمیشه” ازشون پول درآورد ! من مدتی در آمریکا در مورد عکاسی درس خوندم و کار کردم و یه کمی هم درس دادم . برای همین خیلی خوب می‌دونم چه روش‌هایی توی عکاسی هست که توو آمریکا میشه ازش پول درآورد ، اما توی ایران نه . حتما صادکست 5 رو گوش کنید چون ممکنه کاری که بخواید انجام بدید دقیقا همون روشی باشه که توی ایران نمیشه ازش پول درآورد . صادکست 5 از دیروز توی کانال تلگرام من / سایتم / سایت شنوتو / ساندکلاد آپلود شده . از دستش ندین. ‌ #صادکست #رضاصاد #پادکست

A post shared by Reza Sadeghi (@rezasaad) on

خیلی چیزها رو واقعا نمیشه توی سایت گفت

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.