نصب فتوشاپ CC 2019 راحت تر شد. دو مزیت ورژن ۲۰۱۹ نسبت به ورژن قبلی

لااقل توی نصب ، ورزن CC 2019 نسبت به ورژن سال قبل ، دو مزیت بزرگ داره

1 2,500

در Adobe Photoshop CC 2019 کار نصب و فعال سازی نرم افزار برای ما ایرانی ها بسیار ساده تر شد . همونطور که میدونید ادوبی فتوشاپ ، معروف ترین و بهترین نرم افزار ادیت عکس در جهان هست و برای یک عکاس ، بلد بودن فتوشاپ یکی از ضروری ترین چیزها است.

نصب فتوشاپ CC 2019 برای ما ایرانی ها بسیار راحت تر شد

قبلا در پادکست عکاسی صادکست 6 یک آموزش کوتاه در مورد آپدیت کردن نرم افزار های ادوبی گذاشتم. اون آموزش رو بر اساس ورژن 2018 محصولات شرکت ادوبی قرار داده بودم. اما اتفاقی که افتاد این بود: با اومدن ورژن 2019 ادوبی ، کار نصب و فعالسازی نرم افزارها بسیار برای ما راحت تر شد.

نرم افزارها از قبل فعال سازی شدند

چیزی که میگم در مورد ایران و سایت های دانلود ایرانی هست. طبیعیه که اگه بخواهید به صورت قانونی از فتوشاپ و محصولات ادوبی استفاده کنید باید مبلغ زیادی رو برای فعال سازی این نرم افزار ها پرداخت کنید ؛ اون هم به دلار.

اگر نرم افزارها رو از سایت های دانلود ایرانی گرفته باشید؛ موقع نصب محصولات CC 2019 متوجه این خواهید شد که اونها از قبل از فعالسازی شدن (preactivated). پس این یعنی دیگه نیازی به patch و کد فعالسازی و این صحبت ها نیست. خب این خیلی خوبه چون خود من شخصا حوصله‌ی انجام این چند ثانیه رو هیچ وقت نداشتم !

نصب فتوشاپ CC 2019
کاور فتوشاپ CC 2019 – این کاور توسط Ronald Ong هنرمند مالزیایی طراحی شده

محل نصب توسط شما قابل انتخاب هست

خیلی عجیبه که این نکته رو به عنوان یک مزیت برای این مجموعه نوشتم . اما واقعیت این هست که در چند ورژن قبلی محصولات ادوبی از جمله فتوشاپ ، امکان انتخاب محل نصب نرم افزار توسط شما وجود نداشت و نرم افزارها به صورت خودکار توی درایوی که ویندوز روی اون هست نصب میشدند.

پیشنهاد می‌کنیم حتما بیوگرافی اسکات کلبی یکی از برترین مدرسین فتوشاپ در جهان را مطالعه کنید.

البته اگر کار نصب فتوشاپ رو از طریق نرم افزار adobe creative cloud انجام میدادید ، امکان انتخاب محل نصب برای شما فراهم بود؛ اما از اونجایی که ایران توسط ادوبی تحریم هست ، شما باید با عوض کردن IP خودتون وارد adobe creative cloud میشدید؛ که این یکم کار رو برای ما سخت میکرد. بنابراین کاری که ما ایرانی ها همیشه انجام میدادیم دانلود نرم افزار از طریق سایت های ایرانی بود و در اون صورت ادوبی اجازه‌ی تعیین محل نصب رو به ما نمیداد.

خب خوشبختانه در ورژن CC 2019 ادوبی ، این محدودیت عجیب برطرف شده و شما در هر حال میتونید انتخاب کنید که نرم افزارها توی کدوم درایو نصب بشه.

آموزش نصب فتوشاپ ؟ نه نیازی نیست

قاعدتا باید آموزش نصب فتوشاپ CC 2019 رو هم قرار میدادم ؛ اما از اونجایی که فرایند نصب خیلی ساده شده؛ به نظرم دیگه حتی نیازی به آموزش هم نیست. روی فایل نصبی کلیک کنید – اگه دوست دارید محل نصب رو تغییر بدید – منتظر بشید که نصب تموم بشه. همین.

سوالات متداول در مورد نصب فتوشاپ 2019

خوشبختانه ورژن 2019 محصولات ادوبی در سایت های دانلود ایرانی به صورت اکتیو شده موجود است. به این معنی که نیازی به کرک کردن نرم افزار نیست و شما فقط کافیست روی فایل نصبی کلیک کنید تا عملیات نصب انجام شود.

بدون تردید ، ادوبی فتوشاپ ، بهترین و کامل ترین نرم افزار ادیت عکس در جهان است.

بله؛
رضاصاد قبل از اینکه یک عکاس باشد ، یک گرافیست بوده است.

شرکت ادوبی از جایی به بعد ، نرم افزار های خود را بر مبنای کلاد و فضای ابری توسعه داد. به این معنی که شما می‌توانید مثلا قسمتی از پروژه‌ی خود را در کامپیوتر شخصی خود انجام دهید و مابقی را در کامپیوتر محل کار.
به این دلیل که پروژه های شما با سرور های ادوبی سینک میشود.

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

توجه : نوشتن نام و ایمیل کاملا اختیاری هست. می‌تونید فقط نظر خودتون رو بنویسید.

یک نظر
  1. آتنا می‌گوید

    ممنونم از مطالب کامل،جذاب و بی نظیری که در سایتتون میذارید.

لیست علاقه مندی ها 0