صادکست ۱۰ | پاسخ به سوالات عکاسی شما (قسمت ۲)

این پادکست ، ادامه‌‎ی قسمتی قبلی است . به سوالات عکاسی شما پاسخ داده شد.

0 794

صادکست 10 ادامه‌ قسمت قبلی پادکست عکاسی صادکست 9 هست . در این دو قسمت به سوالات عکاسی شما پاسخ داده شده. مدتی قبل در اینستاگرام خودم از شما درخواست کرده بودم که سوالات عکاسی خودتون رو از من بپرسید . به سوالات شما در صادکست 9 جواب دادم و چون طول اون قسمت زیاد شد ، تصمیم گرفتم که پاسخ ها رو در 2 قسمت مطرح کنم . در صادکست 10 میتونید ادامه‌ی جواب ها رو گوش کنید.

اگر به قسمت قبلی گوش نکردید ، همین حالا به صفحه‌ی صادکست 9 برید.

دانلود پادکست عکاسی صادکست 10

برای راحتی بیشتر شما ، تمام قسمت های صادکست رو در چندین سرویس مختلف آپلود میکنیم که با توجه به سلیقه‌ی خودتون از هر جا که دوست داشتید به صادکست ها گوش کنید . صادکست 10 هم مثل بقیه‌ی قسمت ها از طریق سرویس های زیر در دسترس خواهد بود :

صادکست 10 در شنوتو

شنوتو یک سرویس میزبانی پادکست ایرانی هست و من برای اینکه از کسب و کار های ایرانی حمایت کنم ، تمام پادکست های خودم رو شنوتو آپلود میکنم. شما میتونید از همینجا به صادکست 10 گوش کنید.

صادکست 10 در ساندکلاد

ساندکلاد محبوب ترین سرویس میزبانی پادکست در دنیا هست . تمام قسمت های صادکست در ساندکلاد هم آپلود خواهد شد.

احتمال میدیم این مطالب هم براتون مفید باشه:

صادکست 10 در تلگرام

در کانال تلگرام رضاصاد ، تمام قسمت های صادکست با حداکثر کیفیت قرار داده میشن . اگر به هر دلیلی دوست دارید صادکست 10 رو با حداکثر کیفیت گوش کنید ، میتونید اون رو از طریق این لینک دانلود کنید.

صادکست 10 در آپارات

صادکست 10 در سایت آپارات هم آپلود شده تا اگر دوست داشته باشید اونجا هم بهش گوش کنید.

در پادکست عکاسی صادکست 10 پاسخ سوالات عکاسی شما داده شد

پادکست عکاسی صادکست 10 پاسخ به سوالات عکاسی
کاور صادکست 10 : پاسخ به سوالات عکاسی شما (قسمت دوم)

همونطور که شاید در جریان باشید ، مدتی قبل من در صفحه‌ی اینستاگرام خودم از شما درخواست کرده بودم که هر سوالی در مورد عکاسی دارید از من بپرسید . دوستان زیادی این کار رو کردند و سوالات عکاسی خودشون رو از من پرسیدن . قرار بر این بود که من پاسخ سوالات عکاسی این عزیزان رو در یک پادکست بدم . همینکار رو هم کردم. اما ازاونجایی که تعداد سوالات بسیار زیاد بود ، تصمیم گرفتم علاوه بر ترکیب کردن سوالات ، در 2 قسمت در صادکست جواب سوالات رو بدم.

صادکست قبلی یعنی قسمت 9 ، اولین قسمت از جواب های من به سوالات عکاسی شما بود . این قسمت (صادکست 10) اپیزود دوم و پایانی پاسخ به سوالات عکاسی شماست.  اگر قسمت قبلی رو گوش نکردید ، بالای مقاله ، لینک به اون قسمت داده شده.

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

توجه : نوشتن نام و ایمیل کاملا اختیاری هست. می‌تونید فقط نظر خودتون رو بنویسید.

لیست علاقه مندی ها 0