صادکست ۹ | پاسخ به سوالات عکاسی شما (قسمت ا)

رضاصاد در قسمت 9 صادکست ، به سوالات عکاسی شما پاسخ داده است.

0 1,366

در پادکست عکاسی صادکست 9 ، محمدرضا صادقی با نام هنری رضاصاد به سوالات عکاسی شما پاسخ داده . از اونجایی که تعداد سوالات بسیار زیاد بوده ، پاسخ دادن به سوالات عکاسی شما در دو پادکست خواهد بود و این قسمت اول است. با توجه به اینکه سوالات مشابه زیادی مطرح شد ، برای پاسخ دادن به سوالات ، آنها با هم ترکیب شدند تا این پرسش و پاسخ عکاسی زمان کمتری طول بکشد.

دانلود پادکست عکاسی صادکست 9

معمولا تمام قسمت های صادکست در سرویس ها و سایت های مختلفی آپلود خواهند شد تا شما مطابق سلیقه‌ی خودتون ، از هر کجا که راحت تر بودید ، به اونها گوش کنید . صادکست 9 در سرویس های زیر در دسترس خواهد بود :

#1 صادکست 9 در شنوتو

شنوتو یک سرویس میزبانی پادکست ایرانی هست و من برای حمایت کردن از کسب و کارهای ایرانی ، تمام قسمت های صادکست رو در این سرویس هم آپلود میکنم.

#2 صادکست 9 در ساندکلاد

ساندکلاد محبوب ترین سرویس میزبانی پادکست در دنیا هست . تمام قسمت های صادکست در این سرویس هم آپلود خواهد شد.

#3 صادکست 9 در تلگرام

احتمال میدیم این مطالب هم براتون مفید باشه:

اگر دوست دارید صادکست رو با حداکثر کیفیت گوش کنید ، این کار در تلگرام ممکن خواهد بود . تمام قسمت های صادکست در تلگرام هم آپلود میشه و شما میتونید صادکست 9 رو از طریق این لینک در تلگرام گوش کنید.

#4 صادکست 9 در آپارات

تمام صادکست ها در آپارات هم آپلود میشه تا اگر دوست داشتید از اونجا هم به صادکست گوش کنید.

سوالات عکاسی شما در این پادکست پاسخ داده شد

پادکست عکاسی صادکست 9 پرسش و پاسخ عکاسی جواب به سوالات عکاسی توسط رضاصاد
کاور صادکست 9 : پرسش و پاسخ عکاسی . رضاصاد به سوالات عکاسی شما پاسخ میدهد. (قسمت اول)

این یک پادکست پرسش و پاسخ عکاسی بود و موضوع مشخص خاصی نداشت . از چند روز قبل در شبکه های اجتماعی رضاصاد مثل اینستاگرام ، از شما درخواست شده بود که سوالات عکاسی خودتون رو بپرسید . بعد از جمع آوری سوالات ، با توجه به تعداد بسیار زیاد اونها ، تلاش شد که سوالات مشابه به هم ترکیب بشن و یا یک سوال به عنوان نمونه ، پاسخ داده بشه.

اما با این حال چون تعداد سوالات خیلی زیاده بود (که ممنونم از شما) تصمیم گرفتم که این پادکست رو در 2 قسمت منتشر کنم . صادکست 9 قسمت اول خواهد بود و صادکست بعدی قسمت دوم .

 

 

View this post on Instagram

 

‌ پادکست عکاسی صادکست ۹ منتشر شد😎‌ ‌ توی صادکست ۹ به سوالات عکاسی شما جواب دادم. اگه یادتون باشه چند روز پیش چند تا استوری گذاشتم و ازتون خواستم هر سوالی در مورد عکاسی دارید از من بپرسید.‌ ‌ شما سوالاتون رو پرسیدین و من به اونها توی صادکست ۹ جواب دادم. مرسی از سوالای خوبی که پرسیدین. البته تعداد سوالا این‌قدر زیاد بود که من مجبور شدم هم سوالا رو ترکیب کنم و هم جواب دادن به سوالا رو بذارم برای دو قسمت . ادامه‌ی جواب به سوالات رو در صادکست ۱۰ منتشر می‌کنم.‌ ‌ برای گوش کردن صادکست ۹ فقط کافیه از توی بیو برید توی سایتم . یا کافیه توی گوگل بزنید : صادکست ۹‌ ‌ یه پیشنهاد : میتونید صادکست ها رو توی زمان هایی که کاری ندارید گوش بدید ؛ مثلا توی مترو ، تاکسی ، بی‌آرتی یا حتی توی اسنپ با راننده دوتایی گوش کنید.‌ ‌ سوالی دارید ❓❔‌ ‌‌ #صادکست #پادکست #رضاصاد #پادکست_عکاسی #سوالات_عکاسی #رادیوهنر

A post shared by محمدرضا صادقی / رضاصاد (@rezasaad) on

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

توجه : نوشتن نام و ایمیل کاملا اختیاری هست. می‌تونید فقط نظر خودتون رو بنویسید.

لیست علاقه مندی ها 0