رضاصاد
یک پله حرفه‌ای تر

پروژه پیش بینی اضطراب – عکس هایی که در شما دلهره ایجاد میکند

0 589
عکس هایی که شما را مضطرب میکنند

پیش بینی اضطراب نام یک پروژه‌ی عکاسی هست که برای ایجاد حس اضطراب و نگرانی در شما طراحی شده . تصاویر این پروژه به گونه‌ای هست که احساس نگرانی و اضطراب رو در بیننده ایجاد میکنه . 
توی این پروژه Aaron Tilley (آرون تیلی) به عنوان عکاس و Kyle Bean (کایل بین) به عنوان کارگردان هنری حضور داشتن . عکس های این پروژه‌ برای مجله‌ی Kinfolk گرفته شده .

من با استفاده از انواع وسایل و اشیاء مجموعه‌ای از عکس‌ها رو گرفتم که باعث ایجاد حس تشویش در شما خواهد شد .

کایل بین

چرا این پروژه جالب است ؟

این پروژه از این بابت جالبه که عکس ها طوری گرفته شده که از نظر روانشناسی باعث ایجاد اضطراب و حالت تشویش در شما میشه  . درسته که قبلا گفتم به عنوان یک عکاس ، باید از هر کاری که باعث ایجاد حس بد توی مخاطبامون بشه دوری کنیم ؛ اما از اونجایی که عکاسی مثل ریاضیات نیست و ممکنه گاها دو دوتا بشه هزار تا ، لذا هدف این پروژه ، همه چیز رو توجیه میکنه.
در ادامه تعدادی از عکس‌های پروژه پیش بینی اضطراب رو مشاهده خواهید کرد .

ایجاد حس اضطراب توسط عکس
ایجاد حس اضطراب توسط عکس
ایجاد حس اضطراب توسط عکس
ایجاد حس اضطراب توسط عکس
ایجاد حس اضطراب توسط عکس
ایجاد حس اضطراب توسط عکس

یک توصیه برای عکاسان جویای نام

همونطور که دیدید از این پروژه احتمالا پولی برای عکاس و مدیرش در نمیاد . پس شاید پیش خودتون بگید پس چرا این پروژه پیش بینی اضطراب انجام شد ؟ احتمالا یا این دو نفر خیلی هنردوست هستند و یا خیلی دیوانه !

اما باید این نکته‌ی خیلی مهم رو به شما بگم که انجام دادن این جور پروژه ها ، برای شما بهترین چیزی رو که به عنوان یک عکاس بهش نیاز دارید براتون به ارمغان میاره : شهرت !

فقط کافیه عبارت in anxious anticipation رو در گوگل جستجو کنید تا ببینید همین پروژه به ظاهر احمقانه و بی اهمیت چه شهرتی برای عکاس و کارگردانش به همراه داشته . معتبر ترین سایت های عکاسی جهان در مورد این پروژه مطلب نوشتن .

پس اگر دارید به همچین پروژه هایی فکر میکنید ، حتما انجامش بدید . به این دلیل که برای شما شهرت خوبی رو به ارمغان میاره . ما هم خوشحال میشیم در همین سایت ، پروژه شما رو به رایگان معرفی کنیم .

منبع

در اینستاگرام ، مطالبی وجود داره که در سایت نیست

ارسال دیدگاه ارزشمند شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.